Zayıflama

Zayıflama bir bütündür ve bizler bu bütünü tama anlamı ile sağlayamadığımız durumlartda sonuç almak malesef çok zordur. Zayıflama günümüzde korkulu rüya gibi görülsede aslında mantığını tam anlamı ile çözdüğünüz zaman çok basite alacağınız bir olgudur .

Diyet denildiği zaman herkesin aklına tadsız tuzsuz ve minicik ölçülerin geldiği ve yaşamdan sosyal hayattan kişiyi uzaklaştırdığı ve mutsuz ettiği düşünülür oysaki diyet diye bir kavram yanlızca sağlık sorunlarında olup zayıflama söz konusu olduğunda di,yet değil sağlıklı beslenme yada aldığın kalori kadar yaktığın kalorininde dengelenmesi olduğunu unutmamalıyız .

Merkezimizde bir çok merkezde görmüş olduyğunuz hatta daha önce bunu denedim dediğiniz 13 farklı uygulama mevcuttur ve önemli olan hangi cihazı hangi uygulama ile birleştirip ve kişinin özelliklerini çok iyi kavrayıp kişiye özel proğram oluşturabilmekten geçer . Nasılmı ? Hergün alkol kullanan bir kişiye aniden siz alkol almayacaksınız dediğiniz zaman o kişinin kaçmasına neden olursunuz yada aynı örnek hergün kocaman bir çikolata yiyen kişi içinde geçerlidir .Burada yapılması gereken kişilere zayıflama cihazlarını doğru seanslar ile ayarlayıp kişinin istediği zaman hızlı istediği zaman kısıtlama yapmadan ama süre olarak daha yavaş kilo verebileceğini aktarmanız gerekli .

Bizler merkez olarak cihaz + spor + sporcu beslenme yöntemleri + gereklilik görüldüğü takdirde psikolog desteği ile bir bütünü sağlayıp sonrasındada başarılı bir şekilde işlemlerimizi sonlandırıyoruz . Gerçekten zayıflamaya niyetli iseniz başarmama şansınız yoktur ve zayıflamak gerçekten kolay bir yöntemdir.

Merkezimiz 5 bölümden oluşmaktadır;


 

 

ERKEKLERDE GÖBEK SORUNU
Erkeklerin, özellikle belirli yaşlardan sonra, karın ve bel bölgesinde biriken yağlara biraz da sempatik bir hava vererek "aşk simidi" denir. Ama sağlık açısından bunlar çok tehlikelidir.